Konya Seçime Hazır

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı tarafından başlatılan TT çalışması kısa sürede gündeme girdi.

19.06.2022 11:47, 2 ay önce eklendi.
Konya Seçime Hazır

Gelecek Partisi Konya İletişim Başkanlığı tarafından sosyal medya hesabı TWİTTER da başlatılan “KONYA SEÇİME HAZIR” ve “GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ” etiketleri kısa sürede Türkiye gündemine girerken Konya gündeminde tent topik oldu.

Dün akşam saat 21:30 da Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı hesabından atılan ilk Twit ile başlayan gündem çalışması ilk 6 dakikada Konya gündemine girerken, 35 dakika içerisinde de Türkiye gündeminde üst sıralarda yer almayı başardı. Gece geç saatlere kadar Türkiye gündeminde kalan “KONYA SEÇİME HAZIR” ve “GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ” etiketleri Gece boyunca Konya gündeminde 1. ve 2. Sırayı paylaştı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Konya İletişim Başkanı Bekir Karakuş: “Bu çalışmayı sadece Konya İl Başkanlığı ve İlçe teşkilatları olarak yaptık, Genel Merkez ve Türkiye genelindeki hiçbir teşkilatımızdan destek almadık, amacımız Konya olarak kendi ağırlığımızı ölçmek ve Konya olarak seçime ne kadar hazır olduğumuzu öğrenmekti. Bizlere destek veren tüm teşkilat mensuplarımıza ve Gelecek gönüllülerimize şükranlarımı sunuyorum, halkımız şunu unutmasın ki bizler gelecek seçimler için değil, gelelecek nesiller için çalışıyoruz.” Dedi.

Anahtar Kelimeler: gpkonyaseçim

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu