Hızır Derneği 2022 İyilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

2021 yılında ‘’iyilik sanattır’’ ilkesi doğrultusunda faaliyetlerine başlayan Hızır Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği,

19.06.2022 11:45, 2 ay önce eklendi.
Hızır Derneği 2022 İyilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

2022yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarında büyük başarılara imza attı.Yurtiçinde olduğu kadar Afrika’dan Balkanlar’a gönül coğrafyamızda birçok ülkedebaşta eğitim alanında faaliyetlerini sürdüren Hızır Derneği, insani yardım konusunda da iyiliğin bereketinin yeryüzüne yayılması için güzel ve bereketli çalışmalarına devam devam etmektedir. Bu çalışmalarda görev alan gönüllü ve destekçileri ile bir araya gelen dernek yetkilileri ve gönüllüleri, gelecekte planlamaları yapılan konularda istişarelerde bulundu. Toplantıda konuşma yapan Hızır Derneği kurucu başkanı Dr. Mehmet Birekul ‘’ iyiliğin yeryüzüne yayılması ve özellikle geleceğimizin teminatı olan beşeri sermayemizin en iyi şekilde yetişmesi konusunda üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmanın gayreti içerisinde olacağız ‘’ dedi ve Hızır Derneği çalışmalarına katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Toplantı 2022 yılında Hızır Derneği yardım faaliyetlerinde görev alan gönüllü ve destekçilerineHızır Derneği 2022 İyilik Ödülleri plaket töreni ile sona erdi.

Anahtar Kelimeler: HızırEğitimÖdül

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu