Akşehir’de Serdar Tuncer’le Muhabbet ve Şiir Dolu Gece

Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Kitap Fuarı kapsamında

14.05.2022 17:46, 2 ay önce eklendi.
Akşehir’de Serdar Tuncer’le Muhabbet ve Şiir Dolu Gece

Akşehir’e gelen Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer Akşehirli sevenleriyle buluştu.

Tuncer ilk olarak Cumhuriyet Meydanı’ndaki fuar alanında hayranlarına kitaplarını imzaladı. Yoğun ilginin olduğu kitap imzalama etkinliğinde stant önünde uzun kuyruklar oluştu. Kitap imzalama etkinliğinin ardından Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ve Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ile kısa bir şehir turu yapan Serdar Tuncer, Akşehir’in tarihi dokusuna hayran kaldı. Tarihi evlerin bulunduğu sokaklar ve Akşehir Nasreddin Hoca Evi’nin gezen Tuncer, Nasreddin Hoca Evi’ndeki hiperrealistik heykellerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Serdar Tuncer Akşehir Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir etkinlikle de tasavvuf tarihinden günümüze uzanan güzel bir söyleşi gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda düşündüren ve yer yer duygulandıran anlatısı ile gönüllere hitap eden Tuncer söyleşisini şiirleriyle de taçlandırdı.

Serdar Tuncer, salonu dolduran Akşehirlilere okuduğu şiirlerle eşsiz bir gece sunarken Akşehir’in güzel insanlarıyla buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ve etkinliği düzenleyen herkese teşekkür etti.

Programını Arif Nihat Asya’nın ‘Dua’ şiiri ile bitiren Serdar Tuncer, şiirin mısraları arasında salonu dolduranlarında âmin demesini isteyerek manevi bir ortamda programını tamamladı. Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer’i bir kez daha Akşehir’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek güzel söyleşisi için Serdar Tuncer’e teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu