Yazar Erdim Akşehirlilerle Buluştu

Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Kitap Fuarı kapsamında

12.05.2022 19:04, 2 ay önce eklendi.
Yazar Erdim Akşehirlilerle Buluştu

Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, kitap fuarındaki stantta Akşehirli kitapseverlerle buluşarak kitaplarını imzaladı. Yazar Erdim, Akşehir Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir etkinlikle de eşler, ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişkilerin kuvvetlenmesi için önemli detayları anlattığı bir söyleşi de yaptı.

Akşehir Kültür Merkezi’ndeki söyleşide yoğun ilgiden dolayı katılımcıların bir kısmı koridor boşlularına oturarak söyleşiyi takip etti. Ailenin çocuk eğitiminde, toplumun huzuru ve gelişiminde en büyük faktör olduğunu vurgulayan Yazar Saliha Erdim, salonu dolduran katılımcılara aile huzuru konusunda çok önemli bilgiler aktardı.

Ailede süren yaşantıdan en çok etkilenenlerin çocuklar olduğunu ifade eden Erdim, çocukların sağlıklı gelişimi, mutlu ve özgüvenli bireyler olarak yetişmeleri gerektiğini belirtti. Teknolojinin ve sosyal medyanın da aşırı kullanılmasının aile üzerine olumsuz etkileri olduğunu söyleyen Saliha Erdim, teknoloji ve sosyal medya bağımlılığından ailelerin kurtulamaması halinde yuvalarının yıkılabileceğini söyledi.

Eğer Aldığını Beğenmiyorsan Ne Verdiğine Bakacaksın

İnsan hayatının asla bir alışverişe benzetilemeyeceğini de söyleyen Saliha Erdim “Hayat hiç bir zaman alışveriş değildir. Veriş alıştır. Eğer aldığını beğenmiyorsan ne verdiğine bakacaksın” diye konuştu. Programının sonunda bekarlar için dua eden Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, katılımcılardan yoğun alkış aldı.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, söyleşi sonunda böylesine güzel ve bilgilendirici bir söyleşi sunduğu için Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’e teşekkür ederek kendisine bir plaket takdim etti. Yazar Saliha Erdim söyleşi sonrasında fuaye salonunda katılımcılara kitaplarını imzalayıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu