Cumhurbaşkanı’na Türkiye’nin Gücü Özel Ödülü

Cumhurbaşkanı’na özel ödül İktisadi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan

11.05.2022 18:43, 2 ay önce eklendi.
Cumhurbaşkanı’na Türkiye’nin Gücü  Özel Ödülü

(MÜSİAD) tarafından düzenlenen “Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni”nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Türkiye’nin Gücü Özel Ödülü” verildi. MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye’nin kalkınması, ekonomik bağımsızlığı ve mazlum halklara verdiği destek ile başta Rusya- Ukrayna savaşı olmak üzere dünya barışına sağladığı büyük katkılarından dolayı “Türkiye’nin Gücü Özel Ödülü”nü takdim ettiklerini açıkladı.

MÜSİAD’ın 32. Kuruluş yıldönümünde, Taksim Atatürk Kültür Merkezi’nde iş ve siyaset dünyasına yön veren isimler, akademisyen, sanatçı ve fikir önderlerinin katılımıyla gerçekleşen “Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni”nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye’nin kalkınması, ekonomik bağımsızlığı ve mazlum halklara verdiği destek ile başta Rusya- Ukrayna savaşı olmak üzere dünya barışına sağladığı büyük katkılarından dolayı “Türkiye’nin Gücü Özel Ödülü” verildi..

Ekonomik ve toplumsal açıdan Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunanları ödüllendirmek, ülkemizin geleceğine hizmet odaklı yeni ilhamlar oluşturabilmek, iş dünyası, girişimci ekosistemi ve akademik camiada geleceğin başarılı projelerini teşvik etmek amacıyla geliştirdikleri “Türkiye’nin Gücü Ödülleri”ne bu sene “Türkiye’nin Gücü özel Ödülü”nü eklediklerini belirten MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, “En önemli ve en özel ödülümüzü ilk ve tek sefere mahsus olmak üzere Cumhurbaşkanımız Saygıdeğer Recep Tayyip Erdoğan’a takdim ettik. Cumhurbaşkanımızın ödülümüzü köklü dayanışmamızın, dava arkadaşlığımızın bir nişanesi olarak ömrü boyunca iftiharla taşıyacağı yönündeki açıklaması bizi onurlandırdı” dedi.

 

 

 

Anahtar Kelimeler: ödülreiscumhurbaşkanı

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu