Fen Liseleri Biyoloji Zümre Başkanları Eğitim Kampının Açılışı Gerçekleştirildi

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan

15.03.2022 20:31, 4 ay önce eklendi.
Fen Liseleri Biyoloji Zümre Başkanları Eğitim Kampının Açılışı Gerçekleştirildi
işbirliği protokolü çerçevesinde Konya Bilim Merkezinde düzenlenen "Fen Liseleri Biyoloji Zümre Başkanları Eğitim Kampı"nın açılış programı, 15 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirildi. 
Programda selamlama konuşması yapan Konya Bilim Merkezi Genel Müdürü Ali Çetinkaya, 2014'ten bu yana hizmet veren Bilim Merkezine şimdiye kadar 3 milyondan fazla ziyaretçinin geldiğini söyledi. Bu önemli kampa ev sahipliği yapıyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek eğitimin verimli geçmesini temennisinde bulundu.
Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Çetin Artar da Fen Liseleri Biyoloji Zümre Başkanları Eğitim Kampının önemine değinerek tüm katılımcılara teşekkür etti; programın verimli geçmesini diledi.
Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de ülkemizin TÜBİTAK destekli ilk bilim merkezi olan 'Konya Bilim Merkezi'nin şehrimiz için çok önemli bir mekân olduğunu ifade ederek Konya’nın çok ziyaret edilen yerlerinden biri olduğunu ifade etti. Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesinin imzaladığı protokol neticesinde yapılan bu eğitim programlarının önemine de vurgu yaptı. Daha önce matematik, fizik ve kimya zümre başkanları ile kamplarının yapıldığını, bugün ise biyoloji dersi zümre başkanlarımız ile bir araya geldiklerini ifade etti. Burada kazanının öğretmen ve öğrencilerimiz olacağını belirterek programın verimli geçmesi temennisinde bulundu. 
Ülkemiz genelinden toplam 111 biyoloji dersi zümre başkanının katılacağı eğitim kampının 56 kişiden oluşan birinci grubu 15-16 Mart 2022 tarihlerinde; 55 kişiden oluşan ikinci grubu da 17-18 Mart 2022 tarihlerinde eğitim alacaklardır.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu