Stres Ve Endişe Seviyelerini Düşürmede Doğal Yöntem: Ağırlıklı Battaniyeler

Günümüzde artan stres ve beraberinde gelen kaygı bozuklukları Antidepresan tüketimlerini de artırdı.

27.12.2021 23:08, 12 ay önce eklendi.
Stres Ve Endişe Seviyelerini Düşürmede Doğal Yöntem: Ağırlıklı Battaniyeler

İlaç kullanmadan stresten arınmak ve günlük yaşamlarını daha kaliteli hale getirmek isteyen bireyler ise doğal yöntem arayışında. Özellikle stres kaynaklı uykusuzluk problemine doğal çözüm sunarak hem stresi hem de uykusuzluğu gideren ağırlıklı battaniyenin kullanımını öneren uzmanlar, bu battaniyelerin doğal bir şifa kaynağı olduğunu söylüyor.

Hayatımızın tamamen teknoloji özelinde şekillenmesi, akıllı ekranlar karşısında saatler geçirmek ve hareketsiz yaşamla birlikte stres seviyesinin artması uzun vadede kaygı bozukluğu ve beraberinde de Antidepresan kullanımını tetikliyor. Özellikle sosyal medyayı yoğun şekilde kullanan kişilerde sıklıkla görülen stres, kaygı, beğenilme ihtiyacı ve görünürlük çabası kişinin psikolojisini de olumsuz etkileyerek uykusuzluğa neden oluyor. Düzenli uykusuzluk ve sürekli artan kaygı seviyesi ise kişileri Antidepresan kullanımına itiyor. Uzmanlar ise Antidepresan kullanmak istemeyen kişilerin son dönemlerde strese ve uykusuzluğa doğal çözüm sunacak arayışlara girdiklerini belirtiyorlar.

ANTİDEPRESANA KARŞI AĞIRLIKLI BATTANİYE!

Kaygı ve stres kaynaklı uykusuzluğun çözümü için reçete sunan uzmanların altını çizdiği en önemli husus uyumadan önce herhangi bir dijital uyaranın etkisi altında kalmamak ve stres atmak için akşamları egzersiz, koşu ve yürüyüşler yapmak. Diğer bir çözüm ise Türkiye’de piyasaya sürüldüğünden bu yana yoğun bir ilgi gören, uykusuzluğun doğal çaresi olarak hekimlerin hastalarına sıklıkla önerdiği    Battaniye kullanmak. Uzmanlar Derin Basınç Stimülasyonu ile kaslara uyku anında masaj terapisi sunan Sinada Ağırlıklı Battaniyenin, kişide uyandırdığı sarılma hissiyle birlikte güven hissini tetiklediğini ve böylece kaygı seviyesini düşürerek stresten arındırdığını bunun da doğal sonucu olarak deliksiz uyumayı sağladığını ifade ediyor.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant