CHP’den Danışma Meclisi Toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Teşkilatının organize ettiği “CHP Danışma Toplantısı” Mirel Otel’de gerçekleştirildi.

23.10.2021 20:08, 2 ay önce eklendi.
CHP’den Danışma Meclisi Toplantısı

Danışma toplantısına CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gülsüm Filorinalı, CHP Konya Milletvekili Abdullatif Şener, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa, CHP Karapınar İlçe Başkanı Haydar Karabacak, CHP Halkapınar İlçe Başkanı Fuat Demir, önceki dönem parti meclis üyesi Bülent Ecevit Tatlıdil, CHP belediye meclis üyeleri, geçmiş dönemler belde belediye başkanları, geçmiş dönem ilçe başkanları, ilçe yöneticileri, geçmiş dönem belediye meclis üyeleri, geçmiş dönemler il genel meclis üyeleri ve partililer katıldı.

CHP Ereğli İlçe Başkanlığı çalışmalarının sunumu ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, tavsiye, fikirler ve ihtiyaçların bir araya geleceği bir toplantı amaçladıklarını kaydetti ve “Ülkemizde devlet geleneği yok ediliyor, devlet kaynakları verimli kullanılmıyor. Ekonomi yönetilemiyor. Üretim yapılamaz hale gelmiş, işsizlik başını almış gidiyor, gençlerimiz mutsuz ve işsiz, gelecekten umutları yok” dedi.

Gelinen noktada Ereğli’de kayda değer bir hizmetin olmadığına da söyleyen Gönülal; “Tarım zor durumda. Kapalı sulama sistemi inşaatı tıkanmış durumda. Ereğli’de üretim çıkmaza girmiş durumda. Ülke ve ilçe sorunlarının, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çoğulcu, katılımcı demokrasi anlayışı ile çözülebileceği artık iyice netleşmiştir. Cumhuriyet değerlerimizi yozlaştıran bu anlayış ile, ekonomi ve sosyal alandaki daralmanın ortadan kaldırılmasının da ancak Cumhuriyet Halk Partisi ile çözülecektir” dedi.

Gönüal’ın konuşmasının ardından CHP önceki dönem milletvekili adaylarından Mehmet Topbaş, CHP önceki dönem ilçe başkanlarından Nedim Güldalı, CHP Konya Milletvekili Abdullatif Şener, CHP önceki dönem belediye başkan adaylarından Köksal Filorinalı, Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gülsüm Filorinalı, önceki dönem Parti Meclisi üyesi Bülent Ecevit Tatlıdil ve CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş söz alarak parti çalışmaları, yapılması gerekenler ve önümüzdeki süreçte uygulanacak politikalar hakkında konuşma yaptılar.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu