Telgrafcı Ahmet Hamdi Bey Konya’da Mezarı Başında Dualarla Anıldı

Hamdi Martonaltı Musalla’da bulunan mezarı başında dualar ile anıldı.

22.10.2021 13:24, 2 ay önce eklendi.
Telgrafcı Ahmet Hamdi Bey  Konya’da Mezarı Başında Dualarla Anıldı

PTT’nin 181. kuruluş yıldönümü Konya’da PTT Başmüdürlüğünce organize edilen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Konya PTT Başmüdür vekili Mustafa Çalışkan  “Evrensel Posta Hizmeti sunma sorumluluğu ve 181 yıllık tecrübenin verdiği güven ile hep birlikte kuruluşumuzu daha da ileriye taşımanın gayreti içindeyiz “ dedi.

PTT Konya Başmüdür Vekili Mustafa Çalışkan makamında basın mensuplarıyla buluşarak 181. yıl kuruluş yıldönümü münasebetiyle açıklamalarda bulundu.

Başmüdür Vekili Çalışkan açıklamasında şu sözlere yer verdi: “23 Ekim 1840 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde halkımıza hizmette bulunan kuruluşumuz, 23 Ekim 2021 tarihi itibariyle 181. başarılı yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşamakta olup, çağdaşlaşmanın bir gereği olarak her geçen gün değişim ve gelişim içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. PTT ailesi olarak posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veriyoruz. Bu zamana kadar verdiğimiz hizmetler ve yaptığı projeler, bundan sonra yapacaklarımızın habercisidir.

Tüm dünyada haberleşme ve iletişim alanında yaşanmakta olan baş döndürücü gelişmeleri aynı anda takip ederek uygulamaya koymayı hedefleyen bir kurum olarak Evrensel posta hizmeti sunma sorumluluğu ve 181 yıllık tecrübenin verdiği güven ile hep birlikte kuruluşumuzu daha da ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız PTT’nin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”“ dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu