Etyemez: Kılıçdaroğlu’nun Tehditkar Dili, Vesayetçi Zihniyetin Ürünüdür ve Asla Kabul Edilemez

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bürokratlar ve devlet memurlarıyla ilgili sözlerine tepki

19.10.2021 16:33, 2 ay önce eklendi.
Etyemez: Kılıçdaroğlu’nun Tehditkar Dili, Vesayetçi Zihniyetin Ürünüdür ve Asla Kabul Edilemez

gösteren AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, “CHP lideri, sürekli toplumun değişik kesimlerini tehdit ediyor. Siyasetle yapamadığını tehditle yapmaya çalışıyor.Kılıçdaroğlu’nunbürokrasiye tehditkar dili, vesayetçi zihniyetin ürünüdür ve asla kabul edilemez” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlar ve devlet memurları ile ilgili söylediği sözleri eleştirdi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratları ve devlet memurlarını açıkça tehdit ettiğini belirten Milletvekili Halil Etyemez, “CHP lideri, önceki konuşmalarında öğretmenlerimizi, çiftçilerimizi ve toplumumuzun birçok kesimini hedef alarak tehditler savurmuştu. Son olarak yayınladığı videoda ise devletimizin şerefli bürokratlarını ve memurlarını hedef alarak kendince tehdit etti. Her seçimde hüsrana uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu, siyasetle elde edemediği başarıyı tehditle elde etmeye çalışmaktadır.” dedi.

Bürokrasiyi seçilmiş hükümete karşı çıkmaya çağırmanınvesayetçi zihniyetin ürünü olduğunun altını çizen Milletvekili Etyemez, “Herhangi bir hukuki delile dayanmaksızın meşru hükümetin kanun dışı emirler verdiğini iddia etmek, bürokrasiyi seçilmiş hükümete karşı çıkmaya çağırmak vesayet ürünüdür.Kılıçdaroğlu’nun bürokrasiye tehditkar dili, vesayetçi zihniyetin ürünüdür ve asla kabul edilemez. Anlaşılan Kemal Kılıçdaroğlu, darbeci zihniyete özlem duymaktadır. Bu zihniyet eski Türkiye’de kalmıştır.Siyaset dürüst yapılmalıdır. Siyasetçi doğru ve doğruyu konuşan olmalıdır.Kemal Kılıçdaroğlu’nun kullandığı nefret dili, siyaseti kirletmektedir. Kılıçdaroğlu’na çağrıda bulunuyorum. Devletimizin şerefli bürokratlarını, memurlarını, çiftçilerimizi, öğretmenlerimizi kısacası toplumumuzun her kesimini tehdit etmeyi bırak. Cesaretinvarsa hain terör örgütü PKK’ya ve FETÖ’yebu tehdit dilini kullan.Aziz milletimiz, Kılıçdaroğlu’nun bu tehditkar dilini ve kirli siyasetini yakından biliyor ve takip ediyor. Milletimiz, bu kirli siyasete asla prim vermedi, vermeyecektir.Milletimiz, toplumun her kesimini tehdit eden ancak terör örgütlerine tek laf edemeyenleri 2023’de yine hüsrana uğratacaktır.” diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: konya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu