Konya Emniyetinden kaçakcılık operasyonu

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce

06.10.2021 10:38, 2 ay önce eklendi.
Konya Emniyetinden kaçakcılık operasyonu

(KOM) Konya’da gerçekleştirilen iki farklı operasyonda çok sayıda gümrük kaçağı tıbbi ilaç, cep telefonu ve elektronik cihaz ele geçirdi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, devletin vergi kayıplarının önlenmesi ve haksız kazancın engellemesine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

KAÇAKÇILAR İNSAN SAĞLIĞINI HİÇE SAYIYOR!

KOM ekiplerince Konya’da kaçakçılara yönelik operasyonlar için düğmeye basıldı. Yapılan çalışmalarda, Selçuklu İlçesi Akşemsettin Mahallesinde bir işyerinde yapılan aramada 4.139 adet gümrük kaçağı tıbbi ürün (hap, jel, sprey, krem) ele geçirildi.

ÇOK SAYIDA CEP TELEFONU VE ELEKTRONİK CİHAZA EL KONULDU

Sürdürülen takip ve uygulamalar neticesinde yapılan çalışmalarda, Selçuklu İlçesi Dumlupınar Mahallesinde bir ikamette ve bir araçta yapılan aramada, 39 adet gümrük kaçağı dokunmatik cep telefonu ve 392 adet elektronik cihaz (kulaklık, şarj adaptörü ve kablosu) ele geçirilerek el konuldu.

Gerçekleşen operasyonlarda kaçak malzemelerle beraber gözaltına alınan 2 şahıs yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Anahtar Kelimeler: KonyaEmniyetKaçakçılık

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu