Amatör Spor Haftası Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından bu yıl Amatör Spor Haftası’’ açılış programı ile başladı.

04.10.2021 19:02, 2 ay önce eklendi.
Amatör Spor Haftası Başladı

Konya'da sportif ve sosyal etkinliklerin dolu dolu yaşanacağı ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi amacı ile kutlanacak olan Amatör Spor Haftası açılış programına Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çakar, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, kulüp yöneticileri, antrenörler, sporcular ve vatandaşlarımız katıldı.                  

Cumhuriyet Futbol Sahasında gerçekleştirilen açılış programı Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay ve Konya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdurrahman Şahin’in açılış konuşmaları ile başlayıp, Halk Oyunu ve Taekwondo gösterileri ile sona erdi.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri hafta boyunca sürecek müsabakaların ardından 10 Ekim Pazar günü saat 16:00’da Karatay Spor ve Kongre Merkezinde yapılacak olan Toplu Ödül Töreni ile sona erecek.

Anahtar Kelimeler: AmatörKonyaspor

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu