Konya Milletvekili Etyemez’den Seydişehir Ziyareti

Konya Milletvekili Halil Etyemez, Şaban Cengiz Kültür Merkezi’nde gençlik teşkilatıyla bir araya gelerek

23.09.2021 13:20, 4 hafta önce eklendi.
Konya Milletvekili Etyemez’den Seydişehir Ziyareti

istek, talep ve önerilerini dinledi. Esnaf ve mahalle ziyareti yaptı.

Etyemez, ‘’Ülkemizde ilk defa uzun vadeli hedefler konulmuş ve bu hedefler, siz gençlerimize olan inancımız ve güvencimiz sayesinde oluşmuştur. Bu sebeple her bir gencimizin üzerine çok büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumlulukları yerine getirirken belediye başkanımızla, ilçe başkanımızla, partimizin her bir kademesiyle her daim yanınızda destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için her zamankinden daha fazla, daha gayretli, azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Aydın, “Ak Parti siyasetinin tam merkezinde yer alan biz gençler olarak, ilçemiz, Konya’mız ve ülkemiz için, daha adil bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz. Partimizin gençlere verdiği önemi her zaman görüyoruz.” dedi.

Mahalle ziyaretleri kapsamında Orta Karaören, Kumluca ve Gevrekli mahallelerinde vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat