Eskilder Yenit Binasında

Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği, yeni hizmet binası Karatay İlçesi Çelebi Mahallesinde düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.

20.09.2021 19:30, 1 ay önce eklendi.
Eskilder Yenit Binasında

Kısa adı ”ESKİLDER” olan Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği yeni hizmet binası Karatay ilçesi Çelebi Mahallesi Derinpark Siteleri C Blok altında bulunan yeni hizmet binasının açılışı çok sayıda Eskilli vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılış töreninde konuşan ESKİLDER Başkanı Süleyman Altan; “ Eskilli hemşehrilerimize daha iyi hizmet edebilmek adına bu yeni hizmet binamızın açılışını gerçekleştirdik. Eskilder hakkında sizlere yaptıkları hizmetleri kısa başlıklar altında dile getirmek istiyorum. 300 öğrenciye dernek olarak burs verdik. 4000 bine yakın kan arayan vatandaşlarımıza kan bulma konusunda yardımcı olduk. Yaklaşık olarak 1000 öğrenciye eğitim ve kırtasiye konusunda yardımcı olduk. Bundan sonra da bu hizmetleri artarak sürdürmeyi hedefliyoruz. Ayrıca derneğimizde bundan sonra taziye günlerinde faydalanma imkanı getirdik. ESKİLDER olarak birlik, beraberlik ve dayanışmamızı daha da güçlendireceğiz” dedi.

Yapılan dualar ve protokol üyeleri tarafından kesilen kurdele sonucunda ESKİLDER yeni hizmet binası hizmete açıldı. Derneğe katkıda bulunanlara plaket verilirken,Katılımcı misafirlere aşure ikram edildi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat