Deva Partisinden anlamlı etkinlik

Deva Partisi Konya İl Başkanlığı Dünya Temizlik Günü nedeniyle çevre etkinliği düzenledi.

20.09.2021 11:06, 1 ay önce eklendi.
Deva Partisinden anlamlı etkinlik

Deva Partisi teşkilatlarının katıldığı etkinlik, Kent Ormanında gerçekleştirildi.

Etkinliğe Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca’nın yanı sıra Karatay, Meram ve Selçuklu İlçe Başkanları Ahmet Tahralı, Ramazan Bilgiç, Selman Uçar ile İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile aileleri katıldılar.

Etkinlik çerçevesinde ilk olarak sabah kahvaltısı yapan katılımcılar, daha sonra Kent Ormanı piknik alanında çöp topladılar ve vatandaşlarla sohbet ettiler. 

 Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Ülkemizin de üzerinde yer aldığı dünyayı gelecek nesillere yaşanabilir bir şekilde bırakmak hepimizin görevi ve boynunun borcudur. Bu nedenle hem çocuklarımızı eğitmek hem de bu duyarlılığa dikkat çekmek için buradayız. DEVA Partisi ailesi olarak her alanda olduğu gibi, doğa ve çevre konusunda da hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Tüm Türkiye’de teşkilatlarımız bu etkinliği icra ettiler. Bundan sonra da bu tür faaliyetleri artırarak devam ettireceğiz. Düzenlediğimiz etkinliğe katılanlara ve organizasyona emeği geçen il başkan yardımcımız Kazım Torlak’a ve ilçe başkanlarımızla bütün partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: Karacakonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat