Başkan Uğur Karapınar Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Burhan Demirok, Altyapı ve Çevre İzleme Daire Başkanı Emre Gürçay, Konya

18.09.2021 14:04, 1 ay önce eklendi.
Başkan Uğur Karapınar Süt Üreticileri Birliğini  ziyaret etti.

DSYB Başkanı Edip Yıldız, Konya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Başkanı Fettah Öztürk ve Karyem AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Uğur Karapınar Süt Üreticileri Birliğini  ziyaret etti. . Başkan Tartan, Laboratuvarlar ve Üreticiden Tüketiciye Doğrudan Satış Mağazaları,süt üretimi, hakkında Misafirleri bilgilendirdi.

Başkan Tartan,2018 yılında göreve başladığımızda 270 ton süt toplama ve dağıtma hacmi olan Karapınar Süt Üreticileri Birliği,  400 ton süt hacmine ulaşmıştır.  Üreticilerimize rahat ödeme yapabilmek adına   çok sayıda firmaya  sütler pazarlanmaktadır.Yem üretim ve satış yerlerinin numune alınarak sürekli denetlenmesi, alınan numunelerle yemlerin kalite kontrolünün yapılması, hileli yemlerin piyasaya sürülmesine engel olmak için 'fabrika ve kaba yem analiz cihazı' birliğimiz laboratuvarında hizmete girmiştir. Kurumsal olarak üreticilerimizin yanında olduğumuzu ve üreticilerimizin mağdur olmamaları için çalışıyoruz.Çin'e süt tozu ihraç ederek başarılı çalışmalarımıza bir yenisini ekledik" dedi.

Anahtar Kelimeler: sutKonyaKarapınar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat