Selçuk Üniversitesi, deneyimlerini Bitlis Eren Üniversitesi ile paylaşıyor

Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden biri olan Selçuk Üniversitesi, bilgi ve tecrübelerini

15.09.2021 12:47, 1 yıl önce eklendi.
Selçuk Üniversitesi, deneyimlerini Bitlis Eren Üniversitesi ile paylaşıyor

,YÖK Anadolu Projesi kapsamında eşleştiği Bitlis Eren Üniversitesi ile paylaşmaya devam ediyor.Öğrencilere yeni deneyimler kazandıracak, bilimsel çalışmaları destekleyecek yeni bir adım atıldı veMerkezî Araştırma Laboratuvarlarıİş Birliği Protokolü imzalandı.

Selçuk Üniversitesi ile Bitlis Eren Üniversitesi arasında Merkezî Araştırma Laboratuvarlarıİş Birliği Protokolü imzalandı. Protokolün imzalarını,Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ile Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş attı. Protokol imza törenineSelçuk ÜniversitesindenRektör Yardımcıları Prof. Dr. Emrullah Eken, Prof. Dr. Ahmet Tuğrul Polat ve Genel Sekreter Prof. Dr. Kamil Beşoluk;Bitlis Eren Üniversitesindenise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Aygün, Genel SekreterDoç. Dr. Mehmet Bakır Şengül ve Özel Kalem Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Murat Parlakpınar katıldı.

“DESTEKLERİNDEN DOLAYI SELÇUK ÜNİVERSİTESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, “Selçuk Üniversitesi ile YÖK Anadolu Projesi kapsamında eşleşmiş durumdayız. Bugüne kadar birtakım işbirliklerimiz oldu. Öncelikle öğrencilerimiz için derslerle ilgili işbirliğimiz başladı. Daha sonra biz bunu genişletmek istedik. Selçuk Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Metin Aksoy bizi ziyaret etti. Merkezî laboratuvarları kullanabilir miyiz fikri ortaya çıktı ve Rektörümüz bunu uygun gördü. Bununla ilgili protokolü imzaladık. Bundan sonra da bizim hocalarımız, Selçuk Üniversitesinin imkanlarından daha fazla yararlanabilecek. Desteklerinden dolayı Selçuk Üniversitesi yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant