Seydişehir’de Kurban Kesim Ve Satış Alanı Bayrama Hazır

Seydişehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi canlı hayvan pazarı ve kurban

17.07.2021 15:20, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir’de Kurban Kesim Ve Satış Alanı Bayrama Hazır

kesim merkezinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı açıklamada halkın sağlıklı huzurlu bir bayram geçirmesi için bütün tedbirleri aldıklarını söyledi.

Tutal, "Vatandaşlarımızın rahat bir şekilde kurbanlarını alıp satabilmeleri için gerekli tedbirleri alıyoruz. Hizmet kalitesini yükseltebilmek için elimizdeki tüm imkânları seferber ediyoruz. 2 bin metrekarelik alanda 5 bin küçükbaş, 600 büyükbaş hayvan kapasiteli kesimhanede vatandaşların sağlıklı şartlarda hijyen ortamında dini vecibelerini yerine getirmeleri için çevre temizliği ve bakımını yapıyoruz. Belediye birimlerimiz 7/24 saat görev başındalar. " diye konuştu.

İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON HIZ KESMEYECEK

Başkan Tutal, ‘’Kurban Bayramı öncesi ve sonrasında herhangi bir olumsuzluk oluşmaması için Belediye ekipleri görev başında olacak. Çevre ve insan sağlığını etkileyecek tüm önlemleri alan belediye ekipleri, alandaki ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarını da aralıksız sürdürülecek’’ dedi.

Anahtar Kelimeler: hurbankonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat