Taşkent Spor Yıldız “ A “Ve “B” Takımı Türkiye Şampiyonasında Kürsüdeydi.

Türkiye Bisiklet Yol Şampiyonası geçtiğimiz hafta sonu Konya’da yapıldı.

21.06.2021 15:12, 1 ay önce eklendi.
Taşkent Spor Yıldız “ A “Ve “B”  Takımı  Türkiye Şampiyonasında Kürsüdeydi.

Taşkent spor Kulübü Yıldız “B” Bisiklet takımı birinci olurken, “Yıldız “A” takımı ise takım halinde3. Oldu. Bu başarısıyla Taşkent spor Kulübü Bisiklet takımı ismini şampiyon da başarılı takımlar arasına yazdırdı.

Bisiklet federasyon Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programı içerisinde yer alan Türkiye Bisiklet Yol Yarışı 18-20 Haziran 2021 tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirildi.

Taşkent spor Kulübü Yıldız A ve B takımı Türkiye şampiyonasında birçok kulübü geride bırakarak ismini şampiyonanın başarılı takımlar arasında yazdırmanın mutluluğunu yaşıyor. Taşkent spor “B” takımı yarışmalar sonunda takım halinde birinci olurken, Yıldız “A” takımı ise Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Bisiklet Yol Yarışında zamana karşı 12 kilometrelik Yıldızlar “A” kategorisi yarışında Taşkent spor kulübü sporcusu Ali Küçük Türkiye ikincisi, Mehmet Emin Çiçek ise Türkiye altıncı oldu.

Taşkent Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı” İlimizde yapılan Türkiye Şampiyonasına katılan Taşkent spor Kulübü A ve B yıldız takımları girdiği yarışlarda elde ettiği başarılarla Yıldız “B” takımlarda birinci, Yıldız A” takımlarda ise üçüncü olarak Türkiye şampiyonasına ismini yazdırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya imza atan antrenör ve sporcularımız canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını artarak diliyoruz. “ dedi

Anahtar Kelimeler: TaşentKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat