2021kurban Fiyatlarını Açıkladı

2021 Kurban Organizasyonuna hazır olan Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde yer alan Ribat Aşevi'nde de

18.06.2021 12:28, 1 ay önce eklendi.
2021kurban Fiyatlarını Açıkladı

hazırlıklar tamamlandı. Ribat Eğitim Vakfı Kurban fiyatlarını açıkladı. Yurt içi Kurban hisse bedeli 1800 TL yurt dışı Kurban hisse bedelini 750 TL olarak belirlendi.

3 kıta 39 ülkede Mazlum coğrafyalarda gerçekleştirdiği insani yardım faaliyetleri ve kalıcı projelerle dualar alan vakıf yine yıllardır ihtiyaç sahibi, yatalak, kimsesiz, yetim ve öksüz kişilere ulaşarak yurt içi yardım faaliyetlerine de  devam ediyor.

2021 Kurban Organizasyonuna hazır olan Ribat Aşevi'nde de hazırlıklar tamamlandı. Ribat Aşevi Müdürü Ali Sakman yaptığı yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi.” Rabbimize sadakatimizin simgesi, Hz. İbrahim’in fedakârlığının hatırası olan Kurban ibadeti ve sonrasındaki bayram hayırlara ve iyiliğe vesile olmak için bizlere sunulan eşsiz bir fırsattır. Rabbimize binler kez hamd ediyoruz. Tekrar kavuşmayı nasip etti.

Bu vesile ile hayırseverlerimiz  ve gönüllülerimizle birlikte Konyamız başta olmak üzere mazlum coğrafyalarda, Kurban Organizasyonlarımızla, paylaşmanın ve kardeşliğin hazzını; ümmet olmanın şuurunu  bir kez daha yaşayacağız.

Ribat eğitim Vakfı  Ribat Aşevi olarak Kurban faaliyetimize hazırız fiyatlarımızı açıkladık.Yurt içi Kurban hisse bedeli 1800 TL yurt dışı Kurban hisse bedelini 750 TL olarak açıkladık.

Yine bu Kurbanda kardeşlerimizin emanetlerini, evine hiç et girmemiş kardeşlerimiz olmak üzere  ihtiyaçlı ailelerimize sene boyunca dağıtılacak, yine sönmeyen ocağımızda aşlarımızın içinde yerini alacak.

Anahtar Kelimeler: Kurbankonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat