Başkan Kılca, Çalışma Arkadaşlarıyla Bayramlaştı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Ramazan Bayramı sonrası ilk mesai gününde belediye personeliyle bayramlaştı.

17.05.2021 12:40, 1 ay önce eklendi.
Başkan Kılca, Çalışma Arkadaşlarıyla Bayramlaştı

Personelinin bayramını tebrik eden Başkan Hasan Kılca, tam kapanma ve bayram boyunca başarılı ve özverili gayretleri dolayısıyla personele teşekkür ederek, Karatay’daki başarı hikâyesinde belediye personelinin büyük katkısı olduğunun altını çizdi.

Karatay Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı sonrası ilk mesai gününde personelle bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Ramazan Bayramı tatili dönüşü ilk mesai gününde Karatay Belediyesi personeli düzenlenen bayramlaşma programlarının ilki Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesisleri’nde oldu. Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği programda personelle bayramlaşan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tesislerindeki personelin ardından Karatay Belediyesi hizmet binasında görev yapan tüm personeli de ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat