Laftan Değil Güçten Anlar!

Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam; “Sürekli söylüyoruz, İsrail laftan anlamazancak güçten anlar diye.Bir yaptırım uygulansın

16.05.2021 13:23, 1 ay önce eklendi.
Laftan Değil Güçten Anlar!

diye çabalıyoruz. Maalesef onu da yapmıyorlar. Bizim idarecilerimiz, yangını çıkaran şebekeden, bu yangını söndürmelerini bekliyorlar.” dedi.

Saadet Partisi Konya İl Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı Bayramlaşma programı çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Programa Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, İl Başkanı Hüseyin Saydam, Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman, Genel İdare Kurulu Üyeleri Lütfi Yalman, Tacettin Çetinkaya ve Av. Hasan Hüseyin Uyar, İl Müfettişi Ali Mücevher, Meram Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Özkan ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

İSRAİL’İN HOYRATLIĞI VE HUKUK TANIMAMAZLIĞI SON 20 YILDA KATLANARAK ARTTI

Programda konuşan Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın; “Ramazan Bayramı'mız mübarek olsun; Cenâb-ı Hâk, hüznümüzü hüzün gibi, bayramımızı da bayram gibi yaşamayı bizlere nasip eylesin. Bayram vesilesiyle, ülkemizde adaletin ve sağduyunun hakim olmasını, gönül coğrafyamızda akan kan ve gözyaşının dinmesini temenni ediyor; milletimizin her bir ferdine ve tüm İslâm alemine sağlık, huzur, bereket ve esenlik diliyorum.Bir şairimiz şöyle diyor; ‘Her şey ben yaşarken oldu, bunu bilsin insanlar; ben yaşarken koptu tufan, ben yaşarken yeni baştan yaratıldı kainat.’ Değerli arkadaşlar; şimdi yaşadığımız şu son 20 yıla bir göz atalım. İsrail'in hoyratlığı ve hukuk tanımazlığı son 20 yılda katlanarak arttı. İsrail'in güvenliğini tehdit eden ve onun hoyratlığına, hukuk tanımazlığına engel olabilecek bütün unsurlar son 20 yılda tek tek ortadan kaldırıldı. İsrail'in önünde engel olabilecek olan Saddam, işte bu süreçte ve bir bayram sabahı ortadan kaldırıldı. Irak'ta, 1.5 milyon insan bu son 20 yıl içerisinde öldürüldü ve Irak 3'e bölündü.

Aynı şekilde Libya; İsrail'in önündeki en önemli engellerden birisi olan Kaddafi, Adalet ve Kalkınma Partisi yöneticilerinin ‘marifetiyle’ bertaraf edildi. Mısır ile münasebetlerimiz son 20 yıl içerisinde en kötü duruma geldi. Yine Hamas, en edilgen duruma bu son 20 yıl içerisinde getirildi. Ve son olarak Suriye; son 20 yıl içerisinde 600 bin insanın ölmesine, 12 milyon insanın mülteci kalmasına ve İsrail'in önündeki en büyük engel ve tehditlerden biri olan Suriye'nin bölünmesi ve ortadan kaldırması, yine Türkiye'nin yanlış politikaları sonucu gerçekleşmedi mi? Bunlar hep biz yaşarken ve hep AK Parti iş başındayken oldu! Tüm olup bitenler ortada, şimdi soruyorum; bunlara sebep olan AK Parti yöneticilerinin yatacak yeri var mı?” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: konyasp

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat