İsrail’in Kudüs’e Yaptığı Saldırı Seydişehir’de Kınandı

Konya’nın Seydişehir ilçesinde İşgal altındaki Doğu Kudüs'te İsrail'in Filistinlilere

12.05.2021 14:37, 1 ay önce eklendi.
İsrail’in Kudüs’e Yaptığı Saldırı Seydişehir’de Kınandı

yönelik saldırılar protesto edilerek kınandı. 

Belediye öncülüğünde çok sayıda sivil toplum kuruluşları siyasi parti temsilcileri, vatandaşlar milli irade meydanında bir araya gelerek ellerinde Türkiye ve Filistin bayrakları taşıyan grup, sık sık İsrail aleyhine sloganlar attı. 

Belediye Başkanı burada yaptığı konuşmada, ‘’İnsanlık onuruna sığmayan zulümlerle, Kudüs’ü işgal eden İsrail, tüm insanlığın onurunu çiğnemektedir. Hak davasında, haklı mücadelesinde Filistinli kardeşlerimiz asla yalnız değildir. Bugün tüm Seydişehir ayakta olmasına rağmen, pandemi nedeniyle kısıtlı sayıda katılım sağlanmış olup, siyasi parti ilçe başkanlarımız, STK başkanlarımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte İsrail'in, Mescidi Aksa'da Filistinli kardeşlerimize yaptığı zulmü lanetliyor, tekrardan şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat