Avrupa Şampiyonasından İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

29 Nisan - 02 Mayıs 2021 tarihleri arasında Rusya'nın Soçi kentinde düzenlenen ‘Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda

11.05.2021 00:31, 1 ay önce eklendi.
Avrupa Şampiyonasından İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Selçuklu Konya Spor Lisesi öğrencisi Milli Sporcumuz Elif Ceren Çolak, Trampolin Cimnastik Gençler Senkronize kategorisinde arkadaşı Sıla Karakuş ile birlikte Avrupa İkincisi olmuş ve  ‘İkili Gümüş Madalya’ kazanmaya hak kazanmıştı.

Öğrencimiz Elif Ceren Çolak, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında ‘Gençler Bireysel’ kategoride de üçüncü olarak bu alanda bireyselde de ülkemize ilk madalyayı kazandıran sporcu olma unvanını elde etmişti.

Ülkemize ve şehrimize bu önemli başarıyı kazandıran öğrencimiz Elif Ceren Çolak, Konya Spor Lisesi Müdürü Veysel Dudu, Milli Takım Jimnastik Antrenörü Şükrü Alp Arı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Necati Tongarlak’la birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük’ü ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük de bu alanında ülkemize ilk başarıyı kazandıran öğrencimizi tebrik etti. Yeni ve daha büyük başarılar elde edeceklerine olan inancını dile getirerek bu başarının kazanılmasında emeği ve desteği olan velilere, okul yöneticilerine, öğretmenlere ve antrenörlere teşekkürlerini iletti.

Anahtar Kelimeler: EğitimKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat