NEÜ’den Filistin’e Destek

Necmettin Erbakan Üniversitesinden (NEÜ) İsrail’in, Mescid-i Aksa'da Filistinlilere yönelik gerçekleştirdiği saldırılarla

11.05.2021 00:25, 1 ay önce eklendi.
NEÜ’den Filistin’e Destek

ilgili yapılan açıklamada, İsrail kınanarak, “Filistin halkı yalnız değildir” denildi.

Üniversiteden yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde: “İşgalci İsrail, Mescid-i Aksa ve çevresinde sivillere yönelik alçak ve ahlaksız saldırılarına bir yenisini daha ekledi. Uyguladığı şiddet ve terörün hiçbir bedelini ödemeyen zalim otorite, başına hiçbir şeyin gelmeyeceği rahatlığı içinde hareket etmektedir.

Biliyoruz ki bu işgalci yapıyı bugünkü konuma taşıyan, sessizliklerini sürdürerek yaşanan zulme ortak olan sözüm ona ahlak ve özgürlük kumkuması küresel güçler ile maalesef İslam ülkelerinin üzerlerine çöken uzun tarih kışından silkinememiş olmalarıdır.

Siyonist işgalci güçlerin bu hukuk tanımazlığının derhal durdurulması, İslam ülkelerinin ve insani sorumluluk taşıyan dünya ülkelerinin bu vicdansız saldırılara karşı ortak bir duruş sergilemeleri tarihsel ve insani sorumluluğun bir gereğidir.

Filistin halkı yalnız değildir.”

Anahtar Kelimeler: Filistindestekkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat