Türk Kızılay Karatay Şubesinden Anlamlı Anneler Günü Etkinliği

Karatay Kızılay’dan Anneler gününde anlamlı etkinlik. Her anne bir HİLAL’dir mottosuyla

09.05.2021 21:37, 2 ay önce eklendi.
Türk Kızılay Karatay Şubesinden Anlamlı Anneler Günü Etkinliği

bu yıl anneler gününde Türk Kızılay Karatay Şubesi üyeleri gönüllüleri şehit anneleri, şehit eşleri ve yalnız yaşayan anneleri ziyaret etti.

Türk Kızılay Karatay Şube Kadın Kolları tarafından yapılan etkinlikte, Karatay Bölgesinde yaşayan Şehit anneleri ve eşleri ile yalnız yaşayan annelere anneler gününe özel hazırlanan çiçek ve meyve tabağı ile çocuklar için oyuncaklar ve oyunlar hediye edildi. Karatay Belediyesi tarafından hazırlanan Hurma, Zemzem ve Kolonya çantalarını da takdim eden gönüllüler, bu vatan için evladını, eşini feda eden lider annelerle bir araya geldi.Türk Kızılay Karatay Şubesi Gençlik kolları gönüllü gençler de mülteci anneleri ziyaret ederek, anneler gününe özel hazırlanan hediyeleri ümmet coğrafyasının annelerine de taktim etti.

Türk Kızılay Karatay Şube Başkanı Mehmet Tekkaymaz yapmış olduğu açıklamada;

Nuri Pakdil’in de dediği gibi ‘Gel anne ol, çünkü anne; bir çocuktan bir Kudüs yapar’. Bu ifadeden yola çıkarak diyebiliriz ki bir anne bir dünya demektir. Bu mübarek Ramazan ayında, bu mübarek günlerde, Kudüs’teki annelere selam olsun, ümmet coğrafyasında bulunan annelere selam olsun dedi.

 

Anahtar Kelimeler: Annegünkonyayardım

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat