Seyit Karaca: Bütün yüce duyguların en güzel temsilcisi annelerimizdir

Anneler Günüyle ilgili bir mesaj yayımlayan Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca,

08.05.2021 15:44, 2 ay önce eklendi.
Seyit Karaca: Bütün yüce duyguların en güzel temsilcisi annelerimizdir

bütün yüce duyguların en güzel temsilcisi olan annelerimizi, sadece yılda bir gün değil,  bir ömür boyu sevgileri ve fedakârlıklarıyla kalplerimizde yaşatmamız gerektiğini söyledi.

 

Seyit Karaca Anneler Günü dolasıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Cennet annelerin ayakları altında diyen sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed(SAV) bize, annelerimize itaat etmeyi, saygı göstermeyi ve ne olursa olsun onları kırmamayız gerektiğini söylüyor.  Yine annelerimizin yerleri asla doldurulamayan en değerli varlıklarımızdır. Annelerimiz, sevgi ve şefkat dolu yürekleri ve fedakârlıklarıyla bizleri hayata hazırlayan, ömür boyu yol gösteren, iyi ve kötü günümüzde her zaman yanımızda sonsuz fedakârlıklarını esirgemeyen, koruyucu meleklerimizdir.

Mutlu ve huzurlu bir toplumun temeli sevgidir. Sevginin ise en büyük kaynağı, sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve yaşamları süresince bizleri korumak için kol kanat geren annelerimizdir. Annelerimizin bizler için göstermiş oldukları büyük fedakârlıklar için ne yapsak azdır. Onların bize sunmuş oldukları sonsuz sevgi ve fedakârlıkları unutmamalıyız. Bizim için ömrünü adayan Annelerimize layık hayırlı evlatlar olmaya çalışmalı ve onlardan öğrendiğimiz sevgiyi, şefkati onlarla paylaşmalı ve yaşamalıyız. Bu duygularla hiçbir zaman üzerimizdeki haklarını ödeyemeyeceğimiz annelerimizin Anneler Gününü kutlar, sevgi ve şükranlarımızı sunarım” dedi.

Anahtar Kelimeler: AnneSeyit Karacakonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat