Ak Parti Seydişehir Gençlikten Ramazan Yardımı

AK Parti Seydişehir Gençlik kolları Başkanlığı, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine temel gıda paketi ve nakit para yardımında bulundu.

07.05.2021 14:18, 2 ay önce eklendi.
Ak Parti Seydişehir Gençlikten Ramazan Yardımı

AK Parti gençlik kolları başkanı Batuhan Aydın, Ramazan ayı nedeniyle ilçede ihtiyaç sahibi vatandaşlara temel ihtiyaç malzemeleri bulunan kolileri ve nakit para yardımlarını ulaştırmaya devam ettiklerini söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Aydın, ‘’ Mahalle teşkilatlarımızın tespit ettikleri dar gelirli vatandaşlarımıza da titiz bir saha çalışması yaparak Ramazan Ayı’nın manevi iklimine uygun faaliyetlerimizi gerçekleştirdik. Gönül sofraları aracılığı ile vatandaşlarımıza ziyaretlerde bulunarak varsa sorunları ortak olduk çözüm aradık. Gönülden gönüle etkinliğimizde 319 ihtiyaçlı ailemize, yerel esnaflarımızdan temin ettiğimiz gıdakolilerini ulaştırdık. 90 ihtiyaçlı ailemize nakit yardım çeki verdik. 80 ihtiyaçlı ailemize iftar için sıcak yemek ikram ettik. ’açıklamasında bulundu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat