Elif Ceren Çolak’tan Konya Valimisi Vahdettin Özkan’a Ziyaret

Rusya’nın Soçi kentinde yapılan TrampolinCimnastik Avrupa Şampiyonasında sergilediği performansla

06.05.2021 00:54, 2 ay önce eklendi.
Elif Ceren Çolak’tan Konya Valimisi Vahdettin Özkan’a Ziyaret

gençler senkronize klasmanında ikinci olarak gümüş, bireyselde de üçüncü olarak bronz madalya kazanan ilimiz Milli Sporcusu Elif Ceren Çolak,Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Konya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdurrahman Şahin, Türkiye Cimnastik Federasyonu Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, Cimnastik Konya İl Temsilcisi Mehmet Ali Çakar ile Antrenör Şükrü Alp Arı katıldı.

TrampolinCimnastik Avrupa Şampiyonasında ülke tarihimizin ilk madalyasını kazanan Milli Sporcumuz Elif Ceren Çolak’ı tebrik eden Konya valisi  Vahdettin Özkan başarı dileklerinde bulunarak sporcumuzu ödüllendirdi.

Ziyaretin ardından İl Müdürlüğümüze gelen Milli Sporcumuz Elif Ceren Çolak ve Antrenör Şükrü Alp Arı’yı misafir eden İl Müdürü Abdurrahman Şahin, tarih yazan sporcumuzu ve antrenörünü ödüllendirerek başarı belgelerini takdim etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat