Özdemir; Emniyet Teşkilatımız devletimizin asli kurumlarından birisidir

Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Fizik Öğretmeni Serdar Özdemir Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun

08.04.2021 10:56, 1 ay önce eklendi.
Özdemir; Emniyet Teşkilatımız devletimizin asli kurumlarından birisidir

176. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak, Emniyet Teşkilatımız devletimizin asil kurumlarından birisi olduğunu belirti.

 

Emniyet Teşkilatı mensubu polislerimizin her türlü fedakârlığı göstererek görevlerini yerine getirdiklerini belirten Serdar Özdemir, “Can ve mal güvenliğimizin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız devletimizin asli kurumlarından birisi olup, milletimizin huzuru ve güvenliği için fedakârca görevlerini yerine getirerek hayatımızın her alanında huzurumuzun ve güvenliğimizin temsilcisi olmuşlardır. Aynı zamanda sel, salgın hastalık ve daha nice afette de vatandaşımızın yanında olmuş ve yaralarını sarmıştır. Ülkemizi tehdit eden terör örgütlerine, huzurumuza ve güvenliğimize kast eden kişilere karşı gösterdikleri takdire şayan mücadelelerinden dolayı da teşekkür ediyoruz. Emniyet Teşkilatı mensubu polislerimiz her zaman gönlümüzde ayrı bir yeri olacaktır. Bu duygu ve düşünceler milletimizin huzur ve mutluluğu için hayatlarını feda eden başta şehit polislerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Başta ilimiz Emniyet Teşkilatı mensubu polislerimiz olmak üzere tüm polislerimizin Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 176. yıldönümünü kutlar, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi. 

 

Anahtar Kelimeler: Serdar ÖzdemirKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat