KGC’ ye, Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı(KGC) Sefa Özdemir ve Yönetim kurulu üyelerini

02.04.2021 15:06, 2 ay önce eklendi.
KGC’ ye, Milli Eğitim Müdürü Büyük’ten ziyaret

üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Konya genelinde eğitimde hiç sorunun olmadığını söyledi.

 

Ziyarette KGC Başkanı Sefa Özdemir, Konya’da Milli Eğitim Müdürlüğünün başarılı hizmetler verdiğini belirterek,  İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ve ekibi Konya’da başarılı hizmetler vermektedir.Bu başarısında dolayı kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Konya basını olarak bizlerde Milli Eğitim Müdürlüğü gibi, bütün kurumlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Konya’da eğitimde sorun olmadığını kaydederek,

“Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılı hizmetlerimizi ekip çalışmasıyla yürütüyoruz. Ekip çalışması sayesinde güzel gelişmeler elde ediyoruz.  Pandemi sürecinde şehrimizde eğitimde ciddi bir sorun yaşamadık. Okullarımızda pandemi tedbirlerine titizlikle uyularak eğitim hizmeti veriliyor. Şehir olarak herşeyi birlikte yürütüyoruz. Valiliğimiz, belediyelerimiz, kurumlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve basınla birlikte çalışıyoruz. Bizlere verdikleri desteklerden dolayı bütün kurumlarımıza ve Konya basınına teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Anahtar Kelimeler: CemiyetKonyaeğitim

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat