Seydişehir Esnaf Odası Başkanı Aypar, Kaymakam Erdoğan’ı Ziyaret Etti

Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Aypar ve Yönetim Kurulu, Kaymakam Aydın Erdoğan’ı makamında ziyaret etti.

30.03.2021 15:50, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir Esnaf Odası Başkanı Aypar, Kaymakam Erdoğan’ı Ziyaret Etti

Aypar ziyarette, Korona virüs salgını ile mücadele aşamasında kontrollü sosyal hayata geçişle beraber, esnafın tekrar faaliyetlerine başladığı esnafın ve vatandaşların sorumluluğunun biraz daha arttığı bir döneme girildiğini belirtti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Oda başkanı İbrahim Aypar, ‘’ Oda olarak pandeminin başladığı günden bu güne kadar esnafımızın sesi, gözü, kulağı olmaya devam ediyoruz. Ekonomik açıdan zaten sıkıntılı olan esnafımıza ilçe bazında çalışma kolaylığı sağlayabilmenin çarelerini aramaya ekonomik yönüyle esnafımızın desteklenmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunu yaparken de esnaf kardeşlerimizin bugüne kadar gösterdikleri olumlu tavrın devam etmesini artık herkesi mağdur eden virüsün ilçemiz ve ülkemizde temelli son bulmasını arzu ediyoruz.’’ dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat