Aksoy, Uluslararası Öğrencilerle Buluştu

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin AKSOY, İki Doğu İki Batı Bilinç ve Fikir Seminerlerinde uluslararası

29.03.2021 15:55, 2 ay önce eklendi.
 Aksoy, Uluslararası Öğrencilerle Buluştu

öğrencilerle buluştu. Üniversite eğitimini uluslararası öğrenci olarak tamamladığını belirten AKSOY, ailelerinden binlerce kilometre uzakta okuyan öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, önemli mesajlar verdi.

İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından düzenlenen, “Bilinç ve Fikir Seminerleri” devam ediyor. Fatih Cihat Büyükmatür’ünmoderatörlüğünü yaptığı seminerler serisinin bu haftaki konuğu, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin AKSOY oldu.

Sözlerine seminerin düzenlenmesinden dolayı İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği yetkililerine teşekkür ederek başlayan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin AKSOY, “İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği benim geçmiş dönemlerden itibaren tanıdığım, yakinen takip ettiğim, bir dönem ders de verdiğim bir dernek. Bugün itibariyle gelmiş olduğu aşamayı görünce, kat ettiği yolunher noktasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Her dönem üzerine koyarak güçlü bir yapıya, kurumsal bir yapıya dönüştüğü için ekibi tebrik ederim. dedi.

Anahtar Kelimeler: rektör

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat