Başkan Kavuş; Beratımızı Kazandığımız Bir Gece Olsun

Berat Gecesi’nin,Cenab-ı Hakk’ın rahmetinin tüm alemleri kapladığı, Ramazan-ı Şerif’in müjdelendiği mübarek

26.03.2021 16:48, 2 ay önce eklendi.
Başkan Kavuş; Beratımızı Kazandığımız Bir Gece Olsun

bir gece olduğuna vurgu yapan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Berat Gecesi’nin; milletimiz, İslam Alemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Mustafa Kavuş, Berat Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında ayrıca şu görüşlere yer verdi; “Af, mağfiret ve merhamet gecesi Berat’a bir kez daha kavuşmuş olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Bu mübarek gece dolayısıyla milletimizin ve tüm insanlığın içinde bulunduğu dertlerden, sıkıntılardan kurtulması ve bugün içinde bulunduğumuz zorlu süreçleri geride bırakmak en büyük duamız olacaktır. Kurtuluş, af ve arınma anlamlarına gelen Berat,günahlardan arınma arzumuzun yanında, kulluk şuurumuzun artmasına da vesiledir. Bu mukaddes gece vesilesi ile Ramazan ayına manevi bir iklim içinde, günahlarımızdan kurtularak berat etmiş bir şekilde girebilmeyi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Tüm bu duygu ve düşünceler içinde tüm milletimizin ve İslam ümmetinin gecesini kutluyor, edilen duaların huzur-u İlahi’de en güzel şekliyle kabul edilmesini temenni ediyorum.

Anahtar Kelimeler: BeratKandil2021kndil

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat