Konya’da Kütüphane haftası kutlanacak

Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar’ın yaptığı açıklama şöyle,

26.03.2021 15:19, 3 ay önce eklendi.
Konya’da Kütüphane haftası kutlanacak

Her yıl Mart ayında başlayan ve bir hafta boyunca çeşitli etkinliklerle sürdürülen "57. Kütüphane Haftası, 29 Mart - 04 Nisan 2021 tarihleri arasında kutlanacaktır.

57. Kütüphane Haftası'nın ana teması "Pandemi Sürecinde Yayımcılık ve Kütüphanecilik" olarak belirlenmiş olup, ana etkinlik programı, koronavirüs pandemisi nedeni ile başta çevrimiçi olmak üzere, kısmen fiziki olarak, 29 Mart-02 Nisan 2021 tarihleri arasında 5 gün süreyle (maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek) Ankara'da düzenlenecektir.

Bu bağlamda Müdürlüğümüzce; İl Halk Kütüphanesi fuaye alanında maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek, 29 Mart 2021  Pazartesi günü saat 10.00’da, Konyalı yazarların kitaplarından oluşan Kitap Sergisi ile yerel basınımızca yayımlanmış eski gazetelerden oluşan bir sergi ile okuyucularımız ve kitapseverlerle buluşacağız.dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat