Derplat’a Başkan Altay'dan tam not

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Derbent İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Ayten

23.03.2021 20:07, 2 ay önce eklendi.
Derplat’a Başkan Altay'dan tam not

ve beraberindeki heyet, kısa bir süre önce DERPLAT Tarım ve Hayvancılık Kooperatifi bünyesinde faaliyete geçen fasulye konserve ve kuru bakliyat paketleme fabrikasını ziyaret etti.

DERPLAT Tarım ve Hayvancılık Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Suludere, yönetim kurulu üyeleri Halil Aktaş ve İsmail Aktaş, Başkan Altay ve beraberindeki heyete tesis hakkında bilgi verdi. Başkan Suludere, DERPLAT Tarım ve Hayvancılık Kooperatifi olarak güçlü ismimizle, ülke ekonomimizde yerimizi alıp Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay ve İlçe Belediye Başkanımız Hüseyin Ayten ile birlikte Derbent'imizi bir marka ilçe haline getirmek için çalışıyoruz" dedi.

Tesisin başta ilçemize, şehrimize ve ülke ekonomisine önemli kazançlar sağlayacağını kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Tesisin faaliyete geçmesinde emeği olan herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu tür girişimlerin şehrimizde ve ilçelerimizde daha da artacaktır" ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat