Seydişehir’de 15 Ay Önce İşlenen Cinayet Davasında İsyan Ettiren Karar

Konya’nın Seydişehir ilçesinde 15 ay önce eş kavgasında 36 yaşındaki Aynur Süngülüyü tabancayla

15.03.2021 09:32, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir’de 15 Ay Önce İşlenen Cinayet Davasında İsyan Ettiren Karar

öldüren 44 yaşındaki Özlem Karabulut davası sonuçlandı.

Mahkeme heyeti, cinayeti tahrik altında işlediğine kanaat getirdiği sanığa duruşmalardaki iyi halini de gözeterek 15 yılhapis cezası verdi.

Kararı duyan anne Hasibe Cam, gözyaşı dökerek "Nerede adalet? Benim kızım gitti. Bu mu adalet?" diyerek feryatları yürekleri dağladı

Karara itiraz ettiklerini belirten anne Cam, “Niye bizim hakkımız gasp edildi.Fidan gibi 36 yaşındaki yavrumun günahı neydi. Bu adalet mi? Eğer bu adalet ise boynum kıldan incedir.” şeklinde konuştu.

Adalet istediğini belirten gözü yaşlı anne Hasibe Cam, kızının eşi Tufan Karabulak ile evlenmelerine 4 gün kala öldürüldüğünü ifade ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanından, İnsan haklarından yardım istedi.

Anne Cam, ‘’ Biz aile olarak mağdur olduk. İçim yanıyor. İnsan hayatına bu ceza değer mi? Çocuğumun umutları, mutluluğu, hayalleri geride kalan çocuğuyla 36 yaşında toprak oldu. Ben bir anneyim. Acısı içimizden çıkmıyor. Bu nedensiz ölümün bedeli 15 yıl mı? İstinaf mahkemesine başvurduk. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almasını istiyoruz.’’ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: CinayetKararseydişehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat