Seydişehir’de Kontrollü Normalleşme Denetimi

Konya’nın Seydişehir İlçesinde kontrollü normalleşme sürecinin başlamasının

05.03.2021 09:54, 5 ay önce eklendi.
Seydişehir’de Kontrollü Normalleşme Denetimi

ardından Kaymakam Aydın Erdoğan, Pazar yerinde denetim gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanlığı talimatıyla ülke genelinde “Dinamik Denetim Modeli” ilk kez uygulandı. Bu kapsamda Seydişehir’de kontrollü normalleşme döneminde kapsamlı korona virüs denetimi gerçekleştirildi.

Kontrollü normalleşmenin başlaması ile birlikte denetimleri yoğunlaştıran kaymakam Aydın Erdoğan, denetimlere esnafların ve vatandaşların destek vermelerini, maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmeyi sürdürmelerini istedi.

Erdoğan, ‘’Bundan sonra tahminimce yavaş yavaş açılma sürecine gireceğiz ama tabi burada iş yine bize düşüyor. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami derecede dikkat etmek mecburiyetindeyiz. Eğer bu bitecekse hepimizin elinde. Dolayısıyla hepimizin bu konuda aynı titizlikle çalışacağına ve kurallara uyma noktasında herkesin riayet etmesine olan inancım tamdır" dedi.

Denetimeİlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı, İlçe Jandarma Komutanı Salih Yahya Koca, Salgınla Mücadele Koordinatörü Ferhat Tükel ve Zabıta Müdürü Yunus Uyar eşlik etti.

 

Anahtar Kelimeler: MaviKoronakonyakaymakam

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat