Konya İlçelerinde Eğitime kar Tatili

Konya İlçelerinde Eğitimime Bir Gün Ara Verildi.

03.03.2021 10:17, 2 ay önce eklendi.
Konya İlçelerinde Eğitime kar Tatili

Yoğun kar yağışı nedeniyle  Güneysınır’da yüz yüze eğitime 03/03/2021 Çarşamba günü için bir gün ara verilmiştir. Eğitim öğretime uzaktan eğitim ile devam edilecektir.

Yoğun kar yağışı nedeniyle Bozkır ilçe merkezinde bulunan okullarımız hariç, taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerimize ve merkez dışındaki mahalle okullarımızda 03.03.2021 Çarşamba günü yüz yüze eğitime bir gün ara verilmiştir.

Yoğun kar yağışı nedeniyle  Taşkent ilçemizde yüz yüze eğitime 03/03/2021 Çarşamba günü için bir gün ara verilmiştir. Eğitim öğretime uzaktan eğitim ile devam edilecektir.

Yoğun kar yağışı nedeniyle Akören  ilçe merkezinde bulunan okullarımız hariç, taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerimize ve merkez dışındaki mahalle okullarımızda yüz yüze eğitime 03.03.2020 Çarşamba günü  ara verilmiştir.

Derbent’te kar yağışı nedeniyle   yüz yüze eğitime bir gün süre ile (03/03/2021) çarşamba günü ara verilmiştir.Uzaktan eğitime  devam edilecektir.

Seydişehir ilçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle 4 dış mahalle okulumuzda, (Ketenli, Yaylacık, Mesudiye ve Dikilitaş) bugün için uzaktan eğitim kararı alınmıştır.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat