Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’den 28 Şubat Mesajı

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, 28 Şubat post modern darbe girişiminin 24. Yıldönümü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

28.02.2021 10:17, 2 ay önce eklendi.
Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’den 28 Şubat Mesajı

Başkan Ekici mesajında şu ifadelere yer verdi;

1960, 1971 ve 12 Eylül 1980 askeri müdahaleleri ile 28 Şubat 1997’de yapılan post modern darbeler ülkemizde çok büyük tahribatlar yaratmıştır.Ülkemizde siyasi, hukuki, idari ve değişik toplumsal alanlarda birçok olumsuz değişimlere neden olan bir süreçti. Yaşanan bu Post-Modern darbe tarihe bir kara leke olarak geçmiştir.28 Şubat aynı zamanda, milletin kendisinin tehdit edildiği, İmam Hatiplerde okuyan gençlerin önünün kapatılarak üniversitelere alınmadığı, başörtüsü nedeni ile kız çocuklarımızın Üniversitelere alınmayarak temel hak ve hürriyetlerinin gasp edildiği bir sürecin adıdır. 28 Şubat 1997 post modern darbesinde Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan ile birlikte yönetim kadrosunda en büyük zararı görenlerin bugün “28 Şubat yüzyıl sürecek” diyen 28 Şubat artıkları ile birlikte ittifak içinde olması ise bizleri derinden üzmektedir.

Bir İmam Hatipli olarak, 28 Şubat’ın bütün zorluklarını yaşamış biri olarak şunu ifade etmek isterim ki tüm özgürlüklerin güvencesi biziz, Gelecek Partisidir. Yaşanılan mağduriyetleri ve korkuları kendilerine siyasi sermaye ahlaksızlığı yapanları da milletimizin takdirine sunuyorum.

    Bu vesile ile 28 Şubat’ın tüm mağdurlarını da anmak istiyor, vefat edenlere Allah’tan rahmet, hayatta kalanlara da uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.”

Anahtar Kelimeler: 28GELECEKKONYA

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat