Seydişehir Kaymakamıerdoğan’ın Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

Konya’nın Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, ilçeye bağlı Ortakaraören köyünü ziyaret ederek, muhtar ve vatandaşlarla biraraya geldi.

26.02.2021 20:02, 5 ay önce eklendi.
Seydişehir Kaymakamıerdoğan’ın Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

Erdoğan, köylülerle sohbet edip köy halkı ve muhtardan köylülerin sorunları hakkında bilgi aldı.

“Sorunların Çözümü İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Köylülerle sohbet eden kaymakam Aydın Erdoğan; köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek ilçeye bağlı köylerin sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kaymakam Erdoğan; “Köylerimizi devamlı gezerek köy muhtarlarımızla birlikte köylerin sorunlarını yerinde görüyoruz. Amacımız köylerimiz hakkında bilgi sahibi olarak sorunların çözümlerini bulmak. Köylerdeki eksikleri yerinde tespit ederek en kısa sürede giderilmesini sağlamaktır” dedi.

Muhtar ve vatandaşlar, Ziyaretten Memnun Kaldı;

Kaymakam Erdoğan’ın köylerine yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Muhtar Ayşe Demir, “Devlet büyüklerimizin köyümüze gelerek bizler ile ilgilenmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah İlçemize geldiği günden beri çalışkanlığıyla adından sıkça söz ettiren kaymakamımız sayesinde refah düzeyi çok daha yüksek şekilde yaşarız. Kaymakamımız özellikle okullarımızın sorun sıkıntıları ile  içme suyu ve doğalgaz, yolları hakkında bilgiler aldı. Esnaflarımıza hayırlı işler temennisinde bulunarak maske, mesafe ve hijyen konularında dikkatli olunmasını istedi.’’ diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: KaymakamKonyaSeydişehirKöy

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat