Sağlık-Sen Konya’dan Angı’ya hayırlı olsun ziyareti

Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr Ahmet Uzunay ve yönetim kurulu üyeleri, yeniden AK Parti Konya

26.02.2021 10:55, 2 ay önce eklendi.
Sağlık-Sen Konya’dan  Angı’ya hayırlı olsun ziyareti

 

İl Başkanlığına seçilen Hasan Angı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Memur-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikacılık faaliyetini sürdüren Sağlık-Sen Konya Şubesinin Başkanı Ahmet Uzunay ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde Selçuklu Kongre salonunda yapılan Ak Parti Konya İl başkanlığı Olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Hasan Angı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay”  Sağlık-Sen Konya Şube yönetimi olarak AK Parti Konya İl Başkanlığına yeniden seçilen Hasan Angı beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor ve yeni dönemde de kendilerine başarılar diledik.”dedi.

Ziyaretten dolayı Memnuniyeti dile getiren Ak Parti Konya İl başkanı Hasan Angı ise “  Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay ve yönetim kurulu üyelerinin hayırlı olsun ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hedefimiz ilk önce ülkemiz sonra ise Konyamıza en iyi hizmeti verebilmektir.” dedi.

Anahtar Kelimeler: Hasan angıkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat