TSYD Konya Şubesi'nden İlhan Palut'a hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Konyaspor Teknik Direktörüİlhan Palut'a hayırlı olsun

25.02.2021 16:45, 2 ay önce eklendi.
TSYD Konya Şubesi'nden İlhan Palut'a hayırlı olsun ziyareti

Ziyaretinde bulundu.

Kayacık Tesislerinde gerçekleşen ziyarette, TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ve Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Yenikaynak, Tolga Durmaz, Halil İbrahim Parlak, Mürsel Çetin ve Hüseyin Turgut,  Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut ve Sportif Direktör Adnan Erkan ile  bir araya geldi.

Ziyarette konuşan TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, teknik direktör değişikliğinin Konyaspor'a fayda sağladığını, bunun bir kaç maçlık değil, kalıcı olmasını isteyerek, Palut ve ekibine başarılar diledi.

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut'da, Konya'yı önceden de sevdiğini ve gitmek istediği şehirlerden birisi olduğunu belirterek, "Bugün hoca olarak buradayız. Umarım,  iyi bir futbolcu grubuna sahip olan Konyaspor'da başarılara hep birlikte imza atarız" dedi.

Palut, Konyaspor'un daha iyi yerlere geleceğini de ifade ederek, "Futbolcu arkadaşlarımızla kısa sürede birbirimize uyum sağladık. Bir kaç dokunuşla birlikte özgüven sağlamaya çalıştık. Oynadığımız son 3 maçta da bunu gösterdik. Daha yeni başlıyoruz. Gaziantep maçını da kazanarak, bir seri yakalamayı hedefliyoruz. Taraftarlarımız bize güvensin. Biliyorum ki Konyaspor taraftarı her şeye layık" diye konuştu.

Ziyarette,  TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez,  Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut'a yeşil beyaz renklerden oluşan bir buket  ve farkındalık yaratmak için TSYD Logolu maske hediye etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat