Seydişehir’de spor salonlarında Onarım

Seydişehir Atatürk Kapalı Spor Salonunda Bakım Onarı Tamirat Çalışmaları Seydişehir Belediyesi

25.02.2021 12:03, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir’de spor salonlarında  Onarım

, Atatürk kapalı spor salonunda bakım ve onarım tamirat çalışmalarına başladı.

Tüm Dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeni ile sportif faaliyetlere ara verilmesini belediye ekipleri fırsata çevirerek spor salonundaki eksiklikleri gideriyor, salonu daha kullanışlı ve modern hale getiriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sporcuların sağlıklı ve nezih ortamlarda spor yapabilmeleri için çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Tutal; “Normalleşme süreci başladığı zaman sporcularımız daha sağlıklı, daha konforlu ve daha modern bir spor salonunda sportif çalışmalarına kaldığı yerden tekrardan başlayacak. Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde Yüzme, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Güreş, Halter, Judo, Karate, Taekwondo, Bocce, Muai Thai branşlarında eğitimlerin veriliyor. Lisanslı sporcu sayısını2.170’e çıkardık. İlçemizin daha da gelişimi için alt yapıdan üst yapıya kadar yürüttüğümüz çalışmalar ve projeler ne kadar önemliyse, spor alanındaki eğitimlerimiz de o denli önemlidir. Bu sebeple spora ve sporcuya büyük önem ve destek vermeye devam edeceğiz. Her geçen gün sporcu sayımızı artırarak spor eğitimleri sayesinde gençlerimizi ve çocuklarımızı olası kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat