Seydişehir Kaymakamlığında Asayiş Ve Pandemi Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda

25.02.2021 08:44, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir Kaymakamlığında Asayiş Ve Pandemi Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

pandemi ve kontrollü sosyal hayat döneminde kaymakamlıklarca ve kolluk birimlerince yürütülen çalışmalar ile ilçenin genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirildi.

Kaymakam Erdoğan, asayiş ve yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında kolluk birimlerince çok önemli çalışmalar yürütüldüğünü ifade etti. Kontrollü sosyal hayat döneminde denetimlerin sıklaştırıldığını vurgulayan Erdoğan, maske, mesafe ve el hijyeni kurallarına uyulmasının büyük önem arz ettiğini kaydetti.

Erdoğan, ‘’Kırsalda bazı mahallelerimizde ki Koronavirüs vakalarının artışı yeni tedbirleri almamıza neden olabilir. Hemşerilerimizi bu konuda daha duyarlı davranmaları ve teması en aza indirmeleri, ev ziyaretleri yapmamaları, taziyelerde bulunmamaları salgınla mücadelede başarı oranımızı gözle görülür şekilde arttıracaktır.Tüm çalışmalarımız ve alınan tedbirler vatandaşlarımıza daha huzurlu bir yaşam alanı sağlayabilmek içindir. Herkese sağlıklı günler dilerim " dedi.

Toplantıya, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Ali Karakoca, İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı, İlçe Jandarma Komutanı Salih Yahya Koca ve Salgınla Mücadele Koordinatörü Ferhat Tükel katıldı.

Anahtar Kelimeler: PandemiSeydişehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat