Seydişehir Kaymakamı Erdoğan, Uygulama Noktalarını Denetledi

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında

15.02.2021 09:16, 6 ay önce eklendi.
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan, Uygulama Noktalarını Denetledi

Emniyet Müdürlüğü trafik ve asayiş ekiplerinin sorumluluk alanlarında oluşturulan yol kontrol ve uygulama noktalarındaki denetimlere katıldı.

KaymakamAydın Erdoğan,Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı ve salgınla mücadele koordinatörü Ferhat Tükel ile birlikte Koronavirüs(covid-19) salgınından vatandaşlarıkorumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıylapolis kontrol uygulama noktalarında görev yapan ekiplerin alınan önlemlere ve trafik kurallarına uyum konularında denetimlerde bulundu. 

Erdoğan, “Sokak kısıtlamasının olduğu saatlerde ilçe merkezi ve şehirlerarası çevre karayolu üzerinde bulunan Polis kontrol noktalarını ziyaret ederek sürücülere ve vatandaşlara muafiyet ve izin sorgulaması gerçekleştiren ekiplerimizden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Birkaç istisna haricinde ekseriyetle hassasiyet gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat