Seydişehir Kaymakamı Erdoğan, Esnaf Ziyaretinde Müzik Atölyesini İnceledi

Seydişehir' Kaymakamı Aydın Erdoğan, esnaf ziyaretleri çerçevesinde müzik imalat atölyesini inceleyip sorunlarını dinledi.

05.02.2021 10:09, 6 ay önce eklendi.
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan, Esnaf Ziyaretinde Müzik Atölyesini İnceledi

Seydişehir’de kendi tasarımı ve kendi imalatı olarak elektrogitar, gitar, bağlama,  elektro ut gibi enstrümanları Türkiye’nin birçok bölgesine pazarlayan Bayram Bölekve aranjör, Müzisyen Celalettin Gelmez ‘den çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Türkiye'nin birçok yerinden siparişler aldıklarını belirten Bayram Bölek, ut, Elektrogitar, bağlama gibi enstrümanları, sabırla imal ettiklerini söyledi.

Müziğe ilgisinin dedesinden geldiğini vurgulayanCelalettin Gelmez '' Abimin hediye ettiği gitar ile birlikte müziğe ilgim en üst seviyeye ulaştı ve gitarla gönül bağım oluştu. Bu aşamadan sonra daha çok çalışarak bu alanda birçok eser oluşturduk.Bunun yanında reklam müziği, jingle ve dizi müziği oluşturuyoruz. Çıkardığım bir eser şu anda Kültür ve Turizm Bakanlığında yer alıyor. Buna benzer çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz'' dedi.

KaymakamAydın Erdoğan, '' Seydişehir' de örnek teşkil edip daha çok gence müziği yaygınlaştırmanızdan çok memnun oldum. Yeni projelere herzaman destek olduğumuzu belirtmek isterim. İş hayatınızda başarılarınızın devamını diler misafirperverliğiniz için teşekkür ederim'' dedi.

 

Anahtar Kelimeler: kaymakamkonyaEsmafseydişehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat