Korona virüs vakaları en aza indi

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Pandemi ile mücadelede hafta içi akşam 21.00’da başlayıp sabah

25.01.2021 14:20, 1 ay önce eklendi.
Korona virüs vakaları en aza indi

05.00’da biten sona eren ve hafta sonu da tam gün uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları ile alınan tedbir ve sıkı denetimler sonucu vakaların en aza indiğini belirtti.

Alınan tedbirlerin olumlu sonuç verdiğini kaydeden başkan Tutal, Aşılama süreci devam ederken tedbirlerin ve uygulamaların ara vermeden devam edeceğini söyledi.

Başkan Tutal; “Zabıta birimlerimizin denetimleri, Fen müdürlüğü ekiplerimizin ilçe genelinde yaptığı temizlik çalışmaları alınan sıkı tedbirlerle birlikte vaka sayılarımızda gözle görülen bir düşüş yaşandı. Şükürler olsun ki günlük 80 ila 100 arasında değişen vaka sayımız, şu an bazı günler 5-10 bazı günler hiç olmamak kaydıyla seyrine devam ediyor. Bunu korumak ve sona gelmek bizim elimizde, alınan önlemlere ve kurallara uyduğumuz sürece inşallah güzel günlere daha da yaklaşıyoruz” dedi.

Sağlık çalışanlarının aşılama çalışmalarının tamamlandığını kaydeden Tutal; “Ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de sağlık çalışanlarımızın aşılama süreci tamamlandı. Aşılama programına göre aşılama süreci aynı hassasiyetle devam edecek. Kaymakamlığımız, Belediyemiz, İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, Pandemi Kurulumuz denetimlerine taviz vermeden devam ediyor. Hemşehrilerimiz de bu kurallara ve tedbirlere hassasiyet göstermeye devam ediyor. İlçe sakinlerimize gösterdikleri hassasiyetten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizin gayreti ve inancıyla, rehavete kapılmadan en kısa sürede salgından kurtulup, normalleşme sürecine geçişi sağlayacağız. İnşallah hep birlikte salgını bitireceğiz" diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: Korronsabah

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
BU SİSTEMLE NEREYE GİDİYORUZ?
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
HOCALI KATLİAMI


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat