Minibüslere Güvenle Binebilirsiniz

Konya Minibüscüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası tarafından salgına karşı

03.12.2020 10:43, 2 ay önce eklendi.
Minibüslere Güvenle Binebilirsiniz

belli periyotlarda şehir içi minibüslerin dezenfekte işlemleri devam ediyor.

Konya genelinde toplu ulaşım hizmetinde çalışan 530 hatlı ticari minibüsün dezenfekte işlemleri gün aşırı yapılmaktadır.

Eski Garaj ve Adliye Depolama Tesislerinde Konya Minibüscüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Yönetimi tarafından sevk ve idare sağlanarak vatandaşın sağlığı için azami özen gösteriliyor.

“GÜVEN VE SAĞLIKLI ULAŞIM HİZMETİNİ İFA EDİYORUZ”

26 hatta 530 minibüsün dezenfekte işleminin sürdüğünü belirten KONESOB Başkanı ve Konya Minibüscüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak, “Konya’mızda şehir içi minibüslerimizle vatandaşlarımızın güven ve sağlıklı ulaşım hizmetini ifa ediyoruz. Önce sağlık düsturuyla belirli periyotlarda araçlarımızın dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla toplu taşıma araçlarımızı kullanabilirler. Böylesine önemli bir görevi ifa eden cefakar şoför arkadaşlarımıza da özellikle şükranlarımı sunuyor, salgının biran önce son bulmasını temenni ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat