Canal Poomsede Konya birincisi oldu

Konya’da düzenlenen Poomse Yıldız bayanlar il birinciliği müsabakalarında birinciliği Meram Belediyespor kulübünden Elif Canal kazandı.

18.11.2020 20:01, 7 ay önce eklendi.
Canal Poomsede Konya birincisi oldu

Güçlü rakiplerini gösterdiği büyük başarı ile geride bırakarak birincilik kürsüsüne çıkan Meam Belediyesporlu Elif Canal kazandığı başarıyı antrenörü Canan Darıcı’ya borçlu olduğunu belirterek; “Antrenörüm beni çok iyi hazırladı. Onun söylediklerini rinkte harfiyen yerine getirdim. Antrenörüm Canan Darıcı’ya çok teşekkür ederim” dedi.

Ailemin katkısı büyük

Spora başlamasından aldığı başarıya kadar ailesinin büyük desteği olduğunu dile getiren Elif Canal sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu sporu yapmamda büyük emeği olan aileme de buradan teşekkür etmek istiyorum. Onların desteği olmasa bu başarıları elde edemezdim. Başta babam Mustafa Canal olmak üzere benden desteklerini esirgemeyen bütün aile bireylerine ayrıca teşekkür ederim. Amacım bu başarıyı uluslar arası platformlarda da göstererek Türk bayrağını gönlere çektirmek” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: Poomsekonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat